OGRODY WENUS 

Osiedle Ogrody Wenus to dwa kameralne budynki w kształcie litery L, tworzące we wnętrzu przytulne i przestronne patio stanowiące idealne miejsce odpoczynku dla Mieszkańców, oraz bezpieczną strefę zabaw dla dzieci. Zastosowane na Osiedlu nowoczesne rozwiązania to nie tylko wygoda użytkowania, ale przede wszystkim wysoki komfort życia.

Osiedle Ogrody Wenus to komfortowe, przestronne 62 lokale mieszkalne, zaprojektowane tak aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przestrzenne i sprawdzone układy mieszkań to gwarancja optymalnej realizacji własnych potrzeb. Duże okna zapewniające idealne doświetlenie wszystkich mieszkań i pokoi, stwarzające ich użytkownikom idealne warunki do życia. Wszystkie mieszkania posiadają własne balkony lub tarasy, a dodatkowo mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają prywatne ogródki. Nowoczesna bryła budynków zaprojektowanych przez renomowaną pracownię architektoniczną, wyróżnia się czystą formą, a także posiada elegancki ponadczasowy wyraz. Kameralny charakter Osiedla to gwarancja dla Mieszkańców przyjaznej i spokojnej eksploatacji lokalu.

Dla zwiększenia komfortu użytkowników, na poziomie garaży, poza miejscami postojowymi dla samochodów, zaprojektowano wygodne i funkcjonalne komórki lokatorskie.

Osiedle Ogrody Wenus to także łatwy dostęp do pobliskich obiektów usługowo-handlowych, sportowych, terenów rekreacyjnych, komunikacji miejskiej, oraz obiektów użyteczności publicznej. Niewątpliwy atut lokalizacji inwestycji to istniejąca zieleń okolicy, a także bliskość rezerwatu przyrody – Lasu Kabackiego oraz ogrodu botanicznego w Powsinie.

Osiedle Ogrody Wenus to dwa nowoczesne budynki zlokalizowane na ponad półhektarowej działce przy ulicy Wenus i Jutrzenki w Józefosławiu. Nieruchomość ta oddalona jest zaledwie o 15 km od centrum Warszawy.

Józefosław to zielona osada w północnej części powiatu piaseczyńskiego, położona tuż przy południowej granicy Lasu Kabackiego...

W pobliżu Osiedla Ogrody Wenus, w odległości 200 m znajduje się sklep "Żabka", a niecały kilometr dzieli nas od dyskontu "Biedronka".

W odległości około 400 m od Osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii 739 oraz L39, którymi to autobusami dojedziemy m.in. do stacji Metro Wilanowska oraz stacji PKP.

Miłośnicy sportów i czynnego wypoczynku, w promieniu około 1,5 km, znajdą nowoczesny kompleks sportowy z basenem, kortami tenisowymi, kortami do squasha, badmintona, siłownią, salami fitness oraz rozbudowanym salonem SPA.

 Generalnym wykonawcą była firma API.